Rozvaděčové skříně a pilíře RSP

Skříň určená pro instalaci elektrického zařízení ve svém vnitřním prostoru, z důvodů poskytnutí vhodné ochrany před vnějšími vlivy. U skříně je nutné definovat požadovaný zámek.

Skříně RS lze montovat na sloup, zazdívat a umístit do volného prostranství jako pilíře. Skříně z polypropylénu jsou robustní a univerzální.  Základem pro výrobu skříní je vytlačovaná deska, která se za pomoci tepla tvaruje a svařuje přídavným materiálem. Tímto se docílí kompaktního pláště skříně, který je z jednoho kusu. Na zadní stěně skříně jsou navařené montážní profily, na kterých je připevněna pomocí šroubů montážní deska. Technologie výroby umožňuje variabilitu rozměru, tvaru a velikosti skříně dle přání zákazníka. Materiál splňuje požadavky na hořlavost V0 a HB40, je tvarově i barevně stálý a stabilizovaný proti vlivům povětrnosti a degradaci UV  zářením.

Materiál a konstrukce dveří eliminuje jejich jakékoli vlnění nebo prohnutí. Dveře jsou dostatečně odolné proti mechanickému poškození nebo destrukci. Otevírání dveří je zajištěno v úhlu 110°, což zajistí dokonalý přístup montéra k zařízení v rozvaděči. Zamykání dveří je možné jednobodové nebo tříbodové s pákovým zámkem. Demontáž dveří je jednoduchá a lze ji provést po otevření rozvaděče plochým šroubovákem odstraněním pojistky čepu, poté se čep vysune. Dveře dále zajišťují odvětrání rozvaděče, aniž by bylo narušeno krytí IP44. Odvětrání lze jednoduše zamezit pěnovým (silikonovým) těsněním, čímž lze docílit IP54. Dveře skříně se smí staticky zatížit hmotností max.1,5kg. Skříně jsou standardně dodávány v barevném odstínu RAL 7035. Pilíře se osazují na plastový základ, který je přišroubován ke spodní části skříně. Následně se usadí do připraveného výkopu. Po částečném obsypání a zhutnění se provede připojení pilíře. Pilíře, které jsou více mechanicky zatížené, doporučujeme zemní základ betonovat.  

V případě, že Vám nevyhovuje rozměr nebo velikost našich typových výrobků, kontaktujte naši atypickou výrobu na telefonním čísle +420 733 758 906, nebo nám zašlete poptávku s Vašimi požadavky.

POPTÁVKA
KE STAŽENÍ